TopStar

21. srpna 2013 09:00

Zdeňka do vily. Rodiče se bojí, že tam bude provozovat sex

Tedy... Oni to prý rodiče řekli mnohem ostřeji. Zdeňka, která se po Thomasovi stala druhou soutěžící si servítky nebere. "Táta mi řekl, že se jdu do televize akorát kurvit," přiznala dívka, která posledních pár týdnů bydlela v autě nebo u kamarádek.

„Rodiče zásadně nesouhlasí s tím, že tady jsem,“ říká Zdeňka s tím, že se musela i odstěhovat. Teď má ovšem nové bydlení. VILU! A navíc naději, že vyhraje pět milionů v hotovosti - to je totiž cena pro vítěze.

Vše o reality-show VyVolení najdete ZDE

Jak se divoška Zdeňka bude snášet s ostatními soutěžícími? Kamarádka Radka si myslí, že je upřímná a pro ostatní by se rozdala. "Je spolehlivá, ale občas nezastižitelná, protože nevisí jako ostatní její vrstevníci na mobilu,“ řekla. Absťák od mobilu tedy Zdeňce, na rozdíl od ostatních soutěžících, tolik nehrozí.

Už teď je zavřená na mobilu, hlídá ji "bachařka" ze štábu a čeká, až se bude moct do Vily nastěhovat. Musíme připomenout kolegům z personálního oddělení televize Prima, aby Zdeňku sledovali:-) "Můj sen je pracovat v televizi," plánuje si troufale. Teď je pro začátek ráda, že má co jíst, kde se vykoupat a vyhlídku na zajištěné bydlení alespoň na pár týdnů.

TIP Prima-Style.cz: Hlasuje se i dnes do 18:00. Tentokrát jsou ve volbě fakt podivíni!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také