TopStar

4. srpna 2018 07:00

Ilona Blašková

Zdeňka Piškulu čeká drsná zkouška, při které si sáhne na dno svých sil! O co půjde?

Zdeněk Piškula si dobrovolně sáhne na samé dno svých sil! Ovšem nebude na to sám. Při překonávání limitů mu bude asistovat jeho přítelkyně Simona. A cože ty dva vlastně čeká za zkoušku? Budou zdolávat drsné tibetské hory v nehostinných podmínkách. Ovšem nedělají to pro zvyšování svého ega, ale pro dobrou věc.

Zdeněk Piškula se rozhodl pomoci tibetské škole, a proto podstoupí náročnou výpravu. „Odlítám 4. srpna do Malého Tibetu a součástí toho jsou tři výzvy, které musíme splnit. Pojedeme dva dny peřejovitou řeku Indus a potom pojedeme dva dny na motorce k ledovcovému jezeru. A ta třetí výzva je, že budeme zdolávat šesti tisícovku,“ prozradil Zdeněk.

Své zážitky a pocity bude pravidelně sdílet na Instagramu. A tam se také dozvíte, jak můžete pomoci i vy. Navíc v drsných tibetských podmínkách nebude sám. Doprovod mu bude dělat přítelkyně Simona. „Cítím takovou zodpovědnost, že na ni budu muset dát pozor a ona zároveň na mě, protože ona je takové zvířátko. Je taková divoká. Takže o to to bude těžší, až tam bude někde lítat po skalách,“ řekl.

Mladý herec věří, že tato expedice jejich vztah ještě posílí a vůbec si nepřipouští, že by mohla nastat ponorková nemoc. „Já myslím, že ty krizové situace budou jenom o té fyzičce. Ale že by to mělo být něco jako psychicky, že bychom se deptali, to ne. Já si myslím, že budeme tak zaujatí tím vším okolo, že nebudeme mít čas přemýšlet, jestli toho druhého štveme nebo ne,“ řekl mladý herec. No necháme se překvapit, s jakými pocity se budou na konci srpna vracet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také