TopStar

12. srpna 2017 07:24

vedran

Že jsem finančně závislá na partnerovi? Jednou ho třeba budu živit já, říká Kobzanová

Moderátorka Diana Kobzanová je už pět let po boku hokejisty Michaela Frolíka, se kterým má dceru Ellu. Za tu dobu se jí výrazně změnil život – kromě mateřských povinností si musela zvyknout i na nový život v Kanadě. To vše na úkor vlastní kariéry. Jak se s tím vypořádala?

Bylo těžké vzdát se kariéry?

Samozřejmě bylo, protože jsem byla zvyklá každý den chodit do rádia, kde jsem byla osm let, a najednou nic, člověk chodí akorát tak do potravin. Stále se mi trošku po té práci stýská, ale ve chvíli, když má člověk to malý dítě, tak i kdybych žila v Čechách, tak bych stejně nebyla zastánce vracet se hned do práce.

Jste maminka na mateřské, tudíž jste odkázána na partnerův příjem. Nebylo vám to takříkajíc proti srsti?

Není to jednoduchý, ale co jiného mi zbývá. Myslím, že to k tomu patří. Samozřejmě je to zvláštní. Na druhou stranu je člověk přizpůsobivý tvor a zvykne si na všechno, a i mě už se trochu otupily rohy a beru to, jak to je. Až Michal jednou přestane hrát hokej, tak já budu živit jeho.

Ten život se vám ale změnil hodně - dlouhodobý vztah, dítě... Takhle jste si to přála?

Je fakt, že spolu žijeme pět let, což je můj nejdelší vztah a samozřejmě se dělá pro děti a kvůli dětem, tím nechci říct, že ten vztah se drží jenom kvůli těm dětem, ale myslím, že těma dětma to dostane úplně jiný rozměr. Prostě už je to rodina.

Co z malé Elly roste?

Už má dva a půl roku, takže teď chodí na tři dny v týdnu do školky, což je výborný, protože Ella je taková družná a živá holčička a už jsem jí pomalinku přestávala stačit. Myslím, že jsou teď všichni spokojený. Hlavně jsem si od ní trochu odpočinula.

Vaříte díky ní často?

Já jsem vařila vždycky, ale nikdo se mě na to nikdy neptal. (smích) Vlastně přes sezónu v Kanadě vařím každý den obědy a večeře. Když je Michal doma, tak bez diskuse, a když jsme s malou samy doma, tak jenom obědy a na večeři se jen tak jako odbydeme, protože si říkám, že ji nemusím rozmazlovat, aby měla dvakrát denně teplé jídlo a ještě pokaždé jiné. Ale vařím.

Čí geny u Elly momentálně převažují?

Těžko říct, paličatá je asi po mně a milá je asi po Michalovi, no je to takový mix. Už teď vidím, že je vyšší než ostatní děti. Já jenom doufám, že se zastaví na mé výšce, že nám nevyroste třeba na 195. Tedy nic proti velkým ženám, ale nevím, jak by si hledala kluka. (smích)

Mluvíte na ni česky nebo anglicky?

My na ni mluvíme česky, ale nějak nám to dítě začalo mluvit víc anglicky.

Máte další plány? Třeba dítě, nebo nová práce?

Já neplánuju vůbec nic. Já jen plánuju tu mateřskou přežít.


Přečtěte si také