TopStar

23. března 2018 09:18

Že se kyberšikana celebrit netýká? Modelka Vlaďka Erbová může oponovat!

Založit falešný profil svému nepříliš oblíbenému známému a pak ho zesměšňovat je pro některé atraktivní zábava. Modelka Vlaďka Erbová (36) se stala obětí podobného vtípku a vtipné jí to nepřišlo, dokonce se nervově zhroutila. Její bývalý přítel Tomáš Řepka (44) a jeho současná přítelkyně Kateřina Kristelová (38) řeší obvinění z kauzy po svém a vypadá to, že se dvojice dokonce vzala!

Ačkoli není znám motiv útoku dvojice na fotbalistovu bývalou přítelkyni, účel Erbovou rozpálit do běla to rozhodně splnilo. Podle policejního obvinění vytvořil Řepka s Kristelovou tři falešné profily na erotických internetových stránkách a poskytoval služby placené společnice. Objevil se rovněž i inzerát ‚‚Vlaďka, privát, Brno‘‘ s fotografií Erbové. Muži Vlaďku jistě poznali, přeci jen dívka pózovala i pro Playboy.

Erbová se nakonec nervově zhroutila poté, co na vtípek přišla ze zmeškaných hovorů a SMSek potenciálních klientů, kteří jí psali jednu vulgární a indiskrétní nabídku za druhou. ‚‚Měla zdravotní potíže již předtím a kvůli těmto útokům na její osobu se její stav zhoršil,‘‘ zmiňuje policejní dokument o současném nepříznivém zdravotním stavu krásky.

‚‚Kačka v tom nehraje roli, jí se to netýká. Jsme partneři, chodíme spolu všude,‘‘ zastal se Řepka své milé Kristelové. Ta se komentování celého incidentu zdržuje a dokonce se v současnosti spekuluje o tom, že se Tomáš s Kateřinou vzali! Média se teď domnívají, pakliže ke sňatku skutečně došlo, zda se jednalo pouze o taktické důvody.

Už začátkem března započala policie trestní stíhání proti fotbalistovi i jeho prozatimní vyvolené Kateřině Kristelové. Policie také zmínila, že prověřuje podezření ze spáchání trestného činu či poškození cizích práv. Jedná se o to, že kamerový systém zaznamenal dvojici, jak uhrazuje inzerát z data 19.9.2017.

Je zvláštní, že zprvu Řepka tvrdil, že o ničem neví, dnes se ale jeho výpověď změnila v nepřímé doznání viny a naopak se snaží stranit Kateřinu celé situace. Tvrdí, že ta s tím nemá nic společného, ačkoli to vypadá, že celá situace vyplynula právě z její hlavy. O Kateřině je známo, že žárlivost jí není cizí, a veřejností oblíbenější Vlaďka i se svými ratolestmi jí rozhodně radost nedělá.


Přečtěte si také