TopStar

28. února 2018 10:25

Ze synka Rosola a Ochotské roste virtuóz!

Její bývalý Lukáš Rosol se oženil, ale Michaelu Ochotskou to evidentně netrápí. Ta upírá pozornost především ke svému synkovi Andrému a na sociálních sítích se chlubí talenty své ratolesti. Z chlapce totiž nejspíše roste muzikant a už nyní ovládá základy hry na klavír.

‚‚André Mozart,‘‘ napsala Michaela Ochotská k příspěvku na svém Instagramu. Na videu fanoušci mohou vidět synka moderátorky, který hraje na klavír známou písničku a k tomu zpívá. Po tatínkovi tedy syn asi nebude a jeho kariérní růst by se mohl odvíjet uměleckou cestou.

Od loňského ledna si Michaela Ochotská opět říká single. Její manželství s hvězdným tenistou Lukášem Rosolem zkrachovalo. Michaela ale dlouho neotálela a už si užívá po boku nového objevu. Prozatím svůj nově začínající vztah ale nekomentuje a jen se tajemným neznámým chlubí na Instagramu.

Ani Lukáš Rosol ale nezahálel a není to tak dávno, co se potřetí oženil. Se svou novopečenou ženou Petrou Kubinovou se zná tenista už dobrých 7 let. Je rád, že má vedle sebe dívku z oboru, která rozumí jeho harmonogramu a je tolerantní. Spolu je dvojice od loňského léta a fanoušci se proto podivují, zda není na svatbu ještě relativně brzy. „Známe se už asi sedm let. Hrávala dříve tenis a v juniorech byla celkem úspěšná. Bohužel jí kariéru přerušilo zranění, o to pro ni pak bylo těžší se vracet zpátky,“ nechal se Rosol slyšet pro média. Jak se říká, do třetice všeho dobrého. Uvidíme, zda se i v tomto případě tenistovi poštěstí.


Přečtěte si také