TopStar

27. července 2017 11:02

vedran

Že tomuto tělu bude šedesát? Sharon Stone zastavila čas

Americká herečka Sharon Stone oslaví příští rok v březnu šedesátku. Když se v těchto dnech vystavila na lodi v celé své kráse, dala jasně najevo, že stárne s grácií.

Jak moc se na těle známé herečky podepsala přirozená krása a na kolik nějaký ten zásah plastických chirurgů, není úplně jasné. Sharon Stone sama tvrdí, že si zakládá na přirozené kráse. Za svou figuru a vzhled prý vděčí genům a zdravému životnímu stylu.

Jediný zákrok, který prý prodělala, bylo odstranění nevzhledné jizvy po nehodě na koni před více než 30 lety. Po mrtvici před šestnácti lety pak začala navštěvovat kliniku krásy, kde si nechává vyplnit vrásky injekčními gelovými výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové.

Sharon Stone dokonce ráda chodí s minimem make-upu, nezřídka se objeví i bez něj, není-li nutné, aby reprezentovala sebe nebo svou práci.

„Dostala jsem mnoho nabídek na vylepšení obličeje pomocí operací. Jednou jsem to málem podstoupila, a když jsem se pak na sebe dívala, pokládala jsem si otázku: 'A co by ti měli vylepšit? Vždyť není co!',“ uvedla už dřív herečka.

Sdílejte článek
Štítky Sharon Stone

Přečtěte si také