TopStar

2. května 2013 16:35

Blanka Konrádová

Zedníček a Kousalová: Život s hercem není žádné terno!

Zedníček a Kousalová: Život s hercem není žádné terno!

"Když já sleduji spíš reakce publika a jestli hercům nevypadne text,“ přiznala Hanka. Role zná nazpaměť, protože musela svému partnerovi doma nahazovat text. Ale litovat ji není třeba. Pavel ji totiž vyvezl k moři a tam to nacvičování tolik „nebolelo“.

Hanka Kousalová je už pár let partnerkou na plný úvazek a poslední rok navíc podnikatelkou. Otevřeli si s Pavlem občerstvení s bagely, speciálním pečivem, které je k dostání zejména v USA. Ale plánuje změnu. "Zjistila jsem, že se mi stýská po práci v rádiu. Ani televize ani podnikání pro mě tolik neznamenají jako rádio, to je prostě srdeční záležitost. A právě jsem dostala nabídku, kterou zvažuji,“ svěřila se nám.

Na Pavla prozradila, že nepatří k hercům, kteří jsou v den premiéry nějak zvlášť nervózní nebo mají nějaké specifické rituály. „Pavel je Štír, těm se člověk musí dívat do očí, aby poznal, co se v nich odehrává. On jinak na sobě nedá nic znát.“

Ivana Bachoríková

V dnešních VIP zprávách v 19.55 se můžete podívat na reportáž z premiéry. Ivu Janžurovou a Janu Paulovou nesvedla dohromady náhoda. Jana si Ivu za divadelní parťačku přála už léta.

Sdílejte článek

Přečtěte si také