TopStar

4. března 2019 19:11

Zemřel Luke Perry (†52)! Oblíbenec z Beverly Hills 90210 podlehl mrtvici

Ve věku 52 let podlehl mrtvici oblíbenec ze seriálu Beverly Hills 90210 Luke Perry. Před několika dny utrpěl herec cévní mozkovou příhodu. Po té byl uveden do umělého spánku. Představitel Dylana však podle portálu TMZ v pondělí 4. března ráno v nemocnici Svatého Josefa v Burbanku skonal.

Pokud jste sledovali legendární seriál Beverly Hills 90210, tak jistě znáte Dylana McKaye. Toho ztvárnil herec Luke Perry, který ovšem v ranních hodinách 4. března zemřel. Dvaapadesátiletý herec utrpěl minulý týden mrtvici, která se mu stala osudovou. K té podle serveru BBC došlo ve stejný den, kdy byl ohlášen návrat oblíbeného devadesátkového seriálu. Tvůrci nepochybovali, že by se Perry natáčení nezúčastnil.

Perryho rodina a nejbližší v oficiálním prohlášení uvedli, že byli po jeho boku do samotného konce. „Velmi si vážíme vašich modliteb a slov útěchy, kterých se nám dostávalo z celého světa. Teď všechny prosíme o soukromí. Žádné další detaily nebudou zveřejněny,“ zveřejnila rodina.

Minulý týden televize Fox ohlásila návrat seriálu Beverly Hills 90210 a nejedno devadesátkové dítě zaplesalo. Ovšem nakrátko. V týž den byl jeden z představitelů, Luke Perry, údajně hospitalizován s cévní mozkovou příhodou. Nyní, bez účasti idola Dylana, je návrat seriálu nejistý. V nové sérii se měly objevit teenagerské idoly Jason Priestley, Ian Ziering, Brian Austin Green či Tori Spelling.

Luke Perry se proslavil především díky seriálu Beverly Hills 90210. V roce 2005 se dokonce umístil na 6. místě žebříčku Největší televizní idol -náctiletých diváků. Ztvárnil roli Dylana McKaye, která mu perfektně padla. Hlavní roli si zahrál i ve filmech 8 sekund, seriálech Jeremiah nebo Windfall. Zároveň byl současnou generací znám z populárního seriálu Riverdale a sám Quentin Tarantino ho obsadil do snímku Once Upon a Time in Hollywood, jehož natáčení je v plném proudu. Mohlo jít o jednu z Perryho životních rolí a zahrál by si s Leonardem DiCapriem, Bradem Pittem a Al Pacinem

Sdílejte článek

Přečtěte si také