TopStar

8. prosince 2018 08:00

Tereza Šulcová

Ženy demonstrovaly před obchodem Victoria’s Secret. Požadují zařadit do řetězce větší velikosti prádla

„Móda nás zklamala!“ hlásají demonstrantky před obchodním řetězcem Victoria’s Secret ve spodním prádle v ulici Oxford Circus v Londýně.

Demonstrace vypukla jen pár dní po přehlídce Victoria’s Secret, která se konala v neděli v New Yorku. Vedoucí marketingového oddělení Ed Razek totiž razantně odmítl zařadit do prodeje i „plus size“ oblečení a oblečení pro trans komunitu. Toto tvrzení se mu následně rozleželo v hlavě a omluvil se alespoň na svém Instagramu. To však nestačilo.

Ženy demonstrující před obchodem držely v rukách cedule s nápisy „Chceme všechny velikosti ve všech obchodech!“ nebo s nápisem „#fallenangels“. Jiné demonstrantky držely cedule „Přijměte každý typ postavy“ nebo „Chceme rovnost u Victoria’s Secret“. Vše nezapomněly natočit a nafotit na své Instagramy.

Victoria's Secret je americká značka spodního prádla, která je známá po celém světě. Milióny žen si tuto značku oblíbily. Mezi jejich nejslavnější modelky patří například Adriana Lima, Candice Swanepoel a Alessandra Ambrosio. Nově také Kendall Jenner a Gigi Hadid.

Sdílejte článek
Štítky Victoria's Secret

Přečtěte si také