TopStar

13. června 2018 15:55

Zesnulé královny krásy: Tragické osudy nejkrásnějších dívek světa

Vypadá to, že všechny tyto dívky by vyměnily svou krásu za šťastný život. Osud se ale ukázal neoblomným a dívky i přes svou neskonalou krásu a úspěch tragicky zemřely.

Mónica Spear Miss Venezuela 2004

Úchvatná Mónica byla označena za nejkrásnější dívku Venezuely roku 2004 a už o rok později reprezentovala svou zemi na soutěži krásy celého světa. V té době byla dívka rozvedená, ale s bývalým mužem si udržovala stále vřelý vztah. Už jen kvůli tomu, že spolu dvojice měla pětiletou dcerku. Pár se přistěhoval do Spojených států, ale Venezuelu pravidelně navštěvoval.

I osudového roku 2014 chtěla dvojice přijet na novoroční svátky, ale při cestě jejich auto najelo na neznámý ostrý předmět, který prorazil pneumatiky. Sám o sobě incident nebyl životu nebezpečný, nikomu se nic nestalo a Mónica jen zavolala policii. Naneštěstí se ale na místě činu objevili místní zloději. Bezbranně postávající auto a rodinka je okamžitě zaujali, a tak Mónicu s jejím mužem zastřelili a auto chtěli ukrást. Vzápětí ovšem dorazila policie a zločince zatkla. Holčička zázrakem přežila. Venezuelský prezident Nicolás Maduro označil tragédii za ztrátu desetiletí a osobně se staral o chod celého vyšetřování.

María José Alvarado Miss Honduras 2014

Teprve devatenáctiletá María oslavovala narozeniny přítele své sestry, ale po oslavě se ani jedna z dívek nevrátila domů. Oslavenec Plutarco Ruiz nahlásil zmizení děvčat jako první a snažil se co nejvíce podporovat celou rodinu a být součástí vyšetřování. Jeho přehnaný zájem o vyšetřování ale překvapil policii a Ruiz byl náhle obviněn z únosu. Pod psychickým nátlakem nakonec přiznal, že dívky skutečně zabil. Mrtvá těla byla nalezena na břehu místní řeky. Vrah rovněž řekl, proč k celému incidentu došlo. Na oslavě se prý silně pohádal se svou milou, protože prý celý večer sváděla jeho přítele. Vzteklý Ruiz proto Sofii zastřelil, ale všiml si, že María byla svědkem celé události. Ta se snažila utéct, ale muž ji chytil a na místě zastřelil. V době, kdy zakopával těla, měla dívka odletět na světovou soutěž krásy do Londýna. Na její počest se Honduras rozhodl tehdejší ročník soutěže vynechat.

Agnieszka Kotlarska Miss International 1991

Roku 1990 byla Agnieszka prohlášena za nejkrásnější dívku Polska a velmi záhy se v jejím životě objevil tajný ctitel, který se později proměnil v děsivého stalkera. Dívce posílal vyznání lásky a zároveň výhružky. Naživo se dvojice nikdy neviděla a dívka si ho vůbec nevšímala. Nečekala, že o šest let později ji připraví o život. Když se Agnieszka vdala, byl to pro vraha konečný bod. U soudu později řekl, že svatbou s jiným mu dívka zlomila srdce a on se musel zkrátka pomstít. Hodiny a dny chodil kolem domu Agnieszčiny rodiny a tím si zjišťoval, v kolik hodin a kam kteří členové chodí. Roku 1996, když se rodina vydala k autu, vyskočil neznámý z křoví a dlouhým nožem napadl dívčina muže Jaroslava. Ten byl zraněn a Agnieszka na následky čtyř bodných ran nožem zemřela. Policie pachatele zatkla a tomu byl za vraždu uložen trest 14 let odnětí svobody.

Melody Gersbach Miss International 2009

Jen rok po získání titulu Miss Filipíny a zároveň Miss International dívka tragicky zahynula v automobilové havárii. 21. srpna roku 2010 do dívčina osobního automobilu naboural turistický autobus. Řidič se okamžitě vzdal policii. Řekl, že autobus se vymkl kontrole a čtyřiadvacetiletá dívka tak přišla o život.

Posted by Melody Gersbach on Monday, November 1, 2010
Posted by Melody Gersbach Rip on Saturday, August 28, 2010

Alexandra Petrova Miss Ruska 1996

Život Alexandry skončil roku 2000, kdy byla dívka omylem zastřelena ve zločinecké potyčce mezi dvěma mafiánskými gangy. Ještě v polovině devadesátých let byla totiž dívka partnerkou mafiána Konstantina Chibulina, který byl zástupcem největšího bose. A právě kvůli němu Petrova zemřela. V první řadě měl zemřít Konstantin, ale nešťastnou náhodou trefila kulka i královnu krásy a ta téměř okamžitě zemřela.

Sdílejte článek

Přečtěte si také