TopStar

3. července 2013 00:00

Blanka Konrádová

Žhavé výstřely ve Varech: Valerie Golino je teď blondýna!

Grandhotel Pupp v Karlových Varech přivítal tento týden opravdu hvězdné hosty. Po Johnu Travoltovi a Monice Štikové se zde ubytovala hvězda série snímků Žhavé výstřely nebo oscarového snímku Rain Man Valerie Golino (47).

Italská herečka vždycky oslňovala dlouhými kudrnatými vlasy. Do Karlových Varů ale dorazila v blond mikádu. Skoro nebyla k poznání! Na svůj věk ale Valerie Golino vypadá opravdu báječně.

Herečka zažila největší slávu hlavně v druhé polovině devadesátých let. Tehdy natáčela filmy v Hollywoodu. V jednu dobu dokonce producenti uvažovali, že ji obsadí do role Vivian ve snímku Pretty Woman. Vivian si ale nakonec zahrála Julia Roberts.

Golino prý tehdy roli nedostala kvůli svému silnému italskému akcentu. Herečka se objevila i v životopisném filmu Frida. Ve snímku hrála se svou blízkou přítelkyní Salmou Hayek.

Na festival přijela Valerie Golino představit svůj režijní debut, drama Miele. Golino si hned napoprvé troufla na pořádně odvážné téma – eutanazii.

Film vypráví o dívce s krycím jménem Miele, která před svým otcem a přáteli tají, že je členkou organizace pomáhající smrtelně nemocným lidem odejít dobrovolně ze světa.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také