TopStar

3. dubna 2013 17:12

Blanka Konrádová

Žídková krotí manžela! Občas prý pěkně vybouchne

Žídková krotí manžela! Občas prý pěkně vybouchne

Miss 1995 Monika Žídková (36) má doma s Petrem Brzeskou někdy pěknou Itálii. „Manžel je typický cholerik. Dlouho je v klidu a pak ho vytoči i maličkost. Ale za chvíli je v pohodě,“ vysvětluje. „Už vím, že se potřebuje vyřvat. Kdysi jsem mu raději přikyvovala, ale už jsem ve fázi, kdy si své kroky dokážu obhájit.“

Nejvíc prý manžela dokáže vytočit, když děti hned neposlechnou. Jedenáctiletá Nikola a sedmiletý David umí často úspěšně předstírat, že neslyší. To pak ale naštve i Moniku. „Když jim něco musím opakovat popatnácté, tak to vybouchnu i já,“ přiznává. Monika už také našla metodu, jak manželovým emočním výlevům předejít. „Nechávám mu prostor. Když chce jít s kamarády na golf nebo si zacvičit, neremcám,“ říká. A skvěle to funguje, jinak by jim to spolu nevydrželo čtrnáct let.

Navíc spolu podnikají. „Prodáváme přes internet čistě přírodní kosmetické produkty. Manžel je na obchodní věci, já se starám o vůně a o krabičky, aby se kosmetika líbila,“ chlubí se.

Monika se svou rodinou stále žije v rodných Kravařích, nikdy ji to netáhlo do Prahy či jiné pulzující metropole. Ani za hranicemi by nechtěla žít. Že je ryzí česká patriotka předvede zanedlouho i v novém pořadu FTV Prima Máme rádi Česko.

Blanka Konrádová

Sdílejte článek

Přečtěte si také