Extrém

13. května 2015 15:00

Lucie Průchová

Živá panenka Barbie je po surovém napadení opět zpět! Jak se vám líbí její jarní fotografie?

Ukrajinská modelka, která se proslavila svou podobou s panenkou Barbie, se v loňském roce nechala slyšet, že začne chodit do posilovny a pracovat na tom, aby nabrala svalovou hmotu. Nyní vám nafotila pár snímků, jako důkaz, že se jí to povedlo.

„Chtěla bych mít krásné, vypracované tělo, jako Amazonky,“ prohlásila v loňském roce Valerie, která je manželkou ukrajinského podnikatele Dmitrije Shkrabova.

Devětadvacetiletá ukrajinská modelka opravdu na své postavě zapracovala, má tělo vyrýsované a pevné. Oproti dřívějším fotografiím je rozdíl jasně viditelný.

Valeria, která trvá na tom, že její vzhled je zcela přirozený s výjimkou jejích ňader, se zdá být opět v dobré náladě, po jejím šoku a utrpení v listopadu loňského roku.

Po šestiměsíční přestávce, kdy se stáhla do ústraní svém údajném napadení, je znovu tady. Podle jejího osobního účtu se stala v loňském roce obětí náhodného útoku v blízkosti jejího domova na Ukrajině. Byla „napadena a škrcena“ dvěma muži a později hospitalizována pro své zranění v obličeji.

Někteří lidé „panenku“ obvinili, že její historka s útokem na její osobu byla vymyšlená jako krycí příběh pro to, že byla v nemocnici na plastice, ale Valerie to popírá.

Nyní uveřejnila fotky, které byly podle ní nafocené na počest příchodu jara.

„Jaro konečně přišlo a to mě inspirovalo k tomuto focení s krásným a přirozeným pozadím. Ach, jak já mám ráda jaro!“

Valeria Lukyanova se dokonce objevila ve videu s maminkou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také