TopStar

18. května 2019 17:00

Markéta Škorňová

Života na vysoké noze se nemíní vzdát ani po rozvodu: Modelka Pořízková randí s úspěšným scénáristou!

Modelka Pavlína Pořízková (54) má důvod k úsměvu. Nejen že je ve svém věku stále na stránkách prestižních časopisů, ale daří se jí i v osobním životě. Po rozchodu s americkým zpěvákem Rickem Ocasekem to vypadá, že je Pavlína opět zamilovaná. A novou láskou není nikdo jiný než slavný scénárista, který má na svém kontě film X-Men a mnoho dalších.

Časopis Sports Illustrated je především pánská záležitost. Fotky dokonalých postav modelek z celého světa tento magazín provázejí už pěknou řádku let. Hned několikrát se v něm objevila také kráska s českými kořeny - Pavlína Pořízková.

A s focením plavek neskončila ani po padesátce! Byla to právě Pavlína, kdo svou přítomností ozdobil večírek při příležitosti letošního čísla plavkového speciálu Sports Illustrated. A nebyla sama. Ruku v ruce přišla se svou novou láskou, scénáristou Edem Solomonem (58).

V minulém roce prožívala modelka nepříjemné období spojené s rozvodem se svým bývalým mužem, zpěvákem Rickem Ocasekem. S ním má Pořízková dva syny.

Nyní však všechno nasvědčuje tomu, že je Pavlína opět šťastná a zamilovaná. A nevybrala si tedy vůbec špatně. Ed Solomon je scénáristou mnoha oblíbených filmových snímků, mezi které patří například Muži v černém, Charlieho andílci či X-Men.

Věříme, že tentokrát to krásné Pavlíně vyjde a bude z toho láska do konce života.

Sdílejte článek

Přečtěte si také