TopStar

1. dubna 2015 00:00

Ivana Nádvorníková

Životní šance pro skandalistku Prachařovou: Zahraje si Lídu Baarovou! (Apríl)

Projekt, o kterém se hodně mluví – to je připravovaný film o Lídě Baarové. A stejně jako hlavní hrdinku filmu ho hned po začátku natáčení začaly provázet nevysvětlitelné nešťastné náhody.

První klapka pod režijní taktovkou Filipa Renče proběhla už v dubnu a zdálo se, že bude všechno v pořádku. Jenže jen pár dní po zahájení natáčení došlo k tragické smrtelné nehodě. Peter Kovarčík, producent filmu, si nešťastnou náhodou rozbil hlavu o umyvadlo. Zemřel.

A pak přišla další změna: hlavní roli slavné prvorepublikové herečky sice původně dostala slovenská kráska Tatiana Pauhofová, jenže… nakonec ji bude hrát modelka Agáta Prachařová!

Zahrát si Lídu Baarovou je pro Agátu velká výzva, takže se na tuhle roli velice pečlivě připravuje. Na první pohled si herečky moc podobné nejsou, něco ale přece jen mají společného. Obě prý jsou oddané své práci a snaží se k ní přistupovat co nejvíc zodpovědně.

Nebude se jednat o životopisný film, snímek bude mapovat jen to kontroverzní období, kdy měla herečka milostný poměr s nacistou Josefem Goebbelsem.

Uvidíme, jak si temperamentní Agáta s rolí nacistické milenky poradí. A filmu přejeme, aby ho už neprovázel žádný další skandál ani nešťastná a nevysvětlitelná úmrtí.

Mohlo by vás ještě zajímat:

Další videa najdete ZDE.


Přečtěte si také