TopStar

11. května 2018 08:32

Živý Ken je zas nespokojený! V Praze ho prý zneužili a záměrně zohyzdili

Rodrigo Alvez (34) je současně známá mediální postavička připomínající parodii na Kena. Před pár dny navštívil Prahu, aby podstoupil další z operací. Líbila se mu totiž cena a dostal dobré doporučení. Po zákroku začal ale nadávat, že ho doktorka zohyzdila a zákrok provedla ledabyle. No, Rodrigo by si mohl promyslet, zda za jeho vzhled může skutečně Praha...

Prahou byl slavný Brazilec unešen a všechno si v ní pochvaloval. Nejvíce se ale těšil na operaci, která měla proběhnout v pražské estetické klinice, aby se Rodrigovi nerozpadl obličej úplně. Po zákroku si ale začal na svých sociálních sítích vylévat srdce a zkritizoval kliniku i lékařku, která ho měla na starost.

‚‚Zůstal jsem s bouličkami pod očima kvůli použití nesprávné výplně. Abych to spravil a vypadal zase jako dřív, musím podstoupit dalších několik zákroků,‘‘ nechal se otrávený Alvez slyšet na svém Instagramu. A kritika pokračovala: ‚‚Někteří lidé by se měli prostě vrátit do školy a naučit se dávat injekce. Vypadal jsem opravdu dokonale, ale teď mám kolem očí hrudky a zadržuje se mi tam voda. Nemůžu skoro ani mrkat. A to mám takhle nastoupit do Big Brothera?‘‘

‚‚Jsem zničený a naštvaný, protože jsem byl zneužit kvůli propagačním účelům a teď se s tím musím vyrovnat a platit za následky,‘‘ zakončil svou zpověď.

Umělý obličej i tělo se objevilo na mnoha titulních stránkách světových časopisů, v nespočtu televizních show a na spoustě slavnostních událostí. Slávu bizarní vizáž Alvesovi přinesla, teď je ale v ohrožení života a jeho obličej se rozpadá. Mladý Brazilec prožívá stejný problém jako měl kdysi Michael Jackson, jeho tělo nepřijímá implantovanou chrupavku a tkáň se mu začíná propadat.

Není tomu tak dávno, co se i přes všechny zdravotní potíže Alves rozhodl, že si nechá odstranit 6 žeber. Jeho plastický chirurg se však nenechal přesvědčit a odstranil Rodrigovi žebra pouze 4. Dr. Kobeng byl svým ‚‚objektem“ tak nadšen, že si průběh operace dokonce rozhodli natočit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také