TopStar

13. ledna 2018 10:50

Živý Ken a jeho plastiky! Seznámil se i Leoš Mareš

Brazilský rodák Rodrigo Alves byl vždy milovníkem panenek Barbie. Právě proto se rozhodl vypadat jako panenčin milý Ken. Takové rozhodnutí ale není jen tak! Člověk si musí projít desítkami plastických operací, nastřelit si Kenovsky hustou kštici a umělé břišáky. Mediální sláva přišla záhy a zdálo by se, že ‚‚živý Ken“ svou misi splnil. Rodrigo je už ale na operacích závislý a nyní podstoupil další. Výsledek poslední operace měl tu čest posoudit i Leoš Mar

Umělý obličej i tělo se objevilo na mnoha titulních stránkách světových časopisů, v nespočtu televizních show a na spoustě slavnostních událostí. Slávu bizarní vizáž Alvesovi přinesla, nyní je ale v ohrožení života a jeho obličej se rozpadá. Mladý Brazilec prožívá stejný problém jako měl kdysi Michael Jackson, jeho tělo nepřijímá implantovanou chrupavku a tkáň se mu začíná propadat.

Není tomu tak dávno, co se i přes všechny zdravotní potíže Alves rozhodl, že si nechá odstranit 6 žeber. Jeho plastický chirurg se však nenechal přesvědčit a odstranil Rodrigovi žebra pouze 4. Dr. Kobeng byl svým ‚‚objektem“ tak nadšen, že si průběh operace dokonce rozhodli společně natočit.

Se svými chirurgy má Rodrigo hlubší vztah než jen pacient / lékař. Jeden z jeho plastických chirurgů Giacomo Urtis se do plastového Kena evidentně zamiloval a dvojice se nestyděla na veřejnosti projevovat vzájemné sympatie. Zda je jejich vztah natolik hluboký jako jazyk lékaře v puse Rodriga, to se uvidí.

Slavnou ‚‚osobnost“ potkal při svých cestách v Los Angeles i český moderátor Leoš Mareš, a co by to bylo za setkání, kdyby si s živým Kenem neudělal fotku na Instagram. Zároveň moderátor okomentoval fotografii, že mají oba stejný počet sledujících. No vidíte, a Leoš se ani nemusel vrhnout do spárů chirurgů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také