TopStar

4. května 2018 11:08

Živý Ken se potuluje Prahou! Kde si ho můžete ulovit?

Celý svět mu přezdívá živý Ken. Ano, řeč je o Rodrigovi Alvesovi, který podstoupil 150 plastických operací. V současnosti je v Praze, ale nenechte se mýlit. Brazilec nepřijel kvůli krásám metropole, nýbrž kvůli dalšímu zákroku, který podstoupil před pár hodinami. A jak to dopadlo? No, naštěstí se nám Ken nerozpadl.

‚‚Rodrigo prošel sto padesáti operacemi a jeho obličej je poznamenaný. Po tolika zákrocích se mu budeme snažit vrátit přirozenější vzhled,‘‘ nechal se slyšet ředitel kliniky plastické chirurgie Robert Paulat, kterému se zas přezdívá český Ken. První dny si Rodrigo užíval nakupování v Pařížské, fotil si kde co a ochutnával všelijaké české speciality. Nejčastěji se vyskytoval v okolí Staroměstského náměstí a Kampy. Teď je ale po další operaci v klinice na pražském Chodově a všichni čekají, jak zákrok dopadl.

‚‚Přijel jsem do Prahy na pár dní. Podstoupím zde neinvazivní omlazení pleti. Mám velmi špatnou pleť, proto musím nosit tolik make-upu,‘‘ promluvil světoznámý narcis ještě před operací. Už brzy ale z lůžka vstane a bude si dál užívat mediální pozornosti, kterou tolik miluje. ‚‚Trvalo mi tři hodiny, než jsem přešel Karlův most. Lidé na ulici mě poznávají, chtějí se se mnou vyfotit,‘‘ dodal.

Umělý obličej i tělo se objevilo na mnoha titulních stránkách světových časopisů, v nespočtu televizních show a na spoustě slavnostních událostí. Slávu bizarní vizáž Alvesovi přinesla, teď je ale v ohrožení života a jeho obličej se rozpadá. Mladý Brazilec prožívá stejný problém jako měl kdysi Michael Jackson, jeho tělo nepřijímá implantovanou chrupavku a tkáň se mu začíná propadat.

Není tomu tak dávno, co se i přes všechny zdravotní potíže Alves rozhodl, že si nechá odstranit 6 žeber. Jeho plastický chirurg se však nenechal přesvědčit a odstranil Rodrigovi žebra pouze 4. Dr. Kobeng byl svým ‚‚objektem“ tak nadšen, že si průběh operace dokonce rozhodli natočit.


Přečtěte si také