TopStar

31. prosince 2013 08:00

Dagmar Dandová

Zkuste tipnout, co asi tak dělala mladá herečka s Ondřejem Sokolem

Herec a režisér Ondřej Sokol je velmi charismatický muž, který rozhodně zamotá hlavu nejedné ženě, toužící po chlapovi s velkým CH. A tak není divu, že pobláznil i nadějnou herečku Zuzanu Stavnou, která v jeho novém filmu Krásno hraje dceru Jany Krausové.

„Mám tam zajímavé scény s Adamem, kterého hraje Ondra Sokol!“ přiznala Stavná. „Scénář jsem přečetla na jeden zátah. Je tak trochu absurdní, tak trochu komedie,“ dodala.

A není divu, člen populární Partičky si v Krásnu zahrál hlavní roli, podílel se na scénáři a film také režíroval, takže tam není nouze o bizarní a místy opravdu zamotané situace.

„Snažili jsme se najít ironický pohled na věci, které komické nejsou,“ vysvětlil režisér Ondřej Sokol, ale o mladé herečce se bavit nechtěl.

„Polapila nás spousta jiných aktivit,“ přiblížil nám dění Martin Finger, který hraje ve filmu Krásno parťáka Sokola.

Nic více nám k tomu nikdo říct nechtěl, tak jsme se vydali za moderátorem Daliborem Gondíkem, který se na place také objevil. Ten ale řekl jen toto: „Ondra je výborný režisér, chytrý, vnímavý, přemýšlivý kluk..“

Zjistili jsme, že tudy cesta nevede a vrátili jsme se zpět za Ondrou.

„Jde jen o to umět to citlivě zachytit, najít tu správnou optiku, jak to sejmout,“ vysvětlil režisér Ondřej Sokol a od té doby nám už vůbec nikdo nic neřekl.

Fotogalerie

A připomenme si i sokolskou rozcvičku

[[nid:2154260]]

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také