TopStar

29. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

Zlata Adamovská se potřetí vdala: Proč vypakovala předchozí manžely?

A je to tady! Zlata Adamovská si včera vzala herce Petra Štěpánka (64). Novomanžel se ale bude muset mít na pozoru. Chyby ve vztahu totiž herečka Zlata Adamovská (54) neodpouští.

Zlata Adamovská byla už dvakrát vdaná. Pokaždé to byla ona, kdo vztah ukončil. Teď sice mají novomanželé líbánky, ale... Jednou by se mohlo stát, že bude Petr Štěpánek velmi rychle balit kufry. Zlata totiž nepatří k ženám, které by si nechaly dlouho něco líbit. Při problémech dokáže svižně jednat.

„Ráno moudřejší večera,“ bylo celé roky hlavním heslem krásné herečky. Partnerské rozepře Zlata nikdy neřešila hned a s horkou hlavou. A pokud se přece jen někdy nechala unést, „... tak šlo většinou o prkotiny. Nikdy o velké věci,“ tvrdila.

Když se Zlata Adamovská dozvěděla, že její manžel Radek John má nemanželské dítě, neváhala s rozchodem ani minutu. „Na tohle rozhodnutí jsem do rána čekat nepotřebovala,“ prohlásila v roce 2010, když se rozváděla s bývalým scenáristou, publicistou a tehdy hodně neúspěšným politikem. Herečka tvrdí, že kdyby se tehdy nerozvedla, tak by – kromě jiného – poskytla špatný životní vzor dceři Báře.

Pro Zlatu Adamovskou byl rozvod s publicistou Johnem už druhým v pořadí. Prvním manželem herečky byl Vadim Petrov (53). Jejich manželství trvalo čtyři roky, Zlata tehdy partnerovi vytýkala hlavně jeho nespolehlivost. Objevily se ale i zvěsti o nevěrách. Pravda je ovšem taková, že nevěra byla oboustranná. I herečka totiž nechala oči a srdce jinde, právě u Radka Johna. Seznámila se ním v taxíku. Jejich láska byla tak velká, že oba své partnery opustili.

Jak jejich vztah skončil, už se ví. Zlata vyprovodila Radka Johna ze společného bytu a rovnou se pustila do velké rekonstrukce. Pěkně vlastníma rukama. Řemeslné práce jí totiž jdou od ruky. Herečka kývla i na další práci, napsala knihu pamětí a začala cestovat. Od začátku tvrdila, že nezůstane sama, protože chce „hezké věci v životě s někým sdílet“.

Brzy se začalo spekulovat její o lásce s Petrem Štěpánkem. Definitivně jasno v tom, co jeden pro druhého znamenají, je až teď – po svatbě. Také pro Štěpánka je manželství se Zlatou Adamovskou třetím v pořadí. Poprvé byl ženatý s herečkou Reginou Rázlovou, pak ho na natáčení Zlatovlásky uhranula režisérka Vlasta Janečková. Ta v únoru 2012 zemřela.

-jan-


Přečtěte si také