TopStar

21. července 2016 13:15

Michal Chalupa

Známá prsatka splaskla, ale ukázala co má v kalhotkách!

Známý proutník a vydavatel pánského časopisu Playboy, Hugh Hefner (90), má po zábavě. Jeho o 60 let mladší manželka si nechala odstranit prsní implantáty, na které nejspíš svého manžela před čtyřmi lety sbalila. Proč se najednou rozhodla přijít o svoji největší přednost?

Když si ji v roce 2012 Hugh Hefner bral za ženu, nevěřil by, co ho čeká za pár let. Jeho manželka Crystal Hefner (30) si musela zmenšit obrovská prsa, která měl tak rád. Kdo by však čekal, že se jí jen přestaly líbit, nebo už ji nebavilo nosit takovou tíhu na hrudi, je na omylu. Donutily ji k tomu až velké zdravotní problémy. To musel být pro majitele Playboye šok, když uviděl Crystal po zákroku.

Ta se ale po operaci vyjádřila, že jinou možnost neměla, protože bolesti prý byly nesnesitelné: „Moje prsní implantáty mě málem otrávily. Byla jsem alergická na potraviny a nápoje. Prožívala jsem nehorázné bolesti zad a ledvin. Celkově moje imunita byla výrazně oslabená.“ Pokud patříte mezi její fanoušky, nezoufejte! Crystal na svém Instagramu zveřejnila fotku, na které můžete nahlédnout až pod její kalhotky. A musíme uznat, že ji to sluší i bez implantátů a Hugh si tak může stále mnout ruce.

Sdílejte článek
Štítky bolest Instagram playboy vydavatel kalhotky implantáty Hugh Hefner sbalit

Přečtěte si také