TopStar

18. července 2018 13:30

Ilona Blašková

Známe nominované na letošní ročník MTV Video Music Awards!

Hudební ceny MTV Video Music Awards se udělují už od roku 1984. A nebudou pochopitelně chybět ani letos! Předevčírem se zveřejnily první nominace těch nejlepších. Schválně, najdete tam také toho svého favorita, nebo oblíbence?

O největší počet nominací letošního ročníku MTV Video Music Awards se postarala mladičká hvězda a novopečená maminka Cardi B. Tahle americká rapperka bude bojovat hned v deseti kategoriích. Na polovině z nich má ale zásluhu i Bruno Mars. Jejich spolupráce, třeba i díky oslnivému songu Finesse, tak oba vynáší vzhůru.

Kdo čím dál více potvrzuje svoji jedinečnost je i Beyonce a Jay-Z. Jejich společné album The Carters se kterým právě objíždí celosvětové turné, jim zajistilo osm nominací.

To zpěvačka Taylor Swift je na tom o poznání hůř. Její tvorba se letos probojovala, v uvozovkách, jen do třech kategorií, což pobouřilo některé fanoušky. „Taylor Swift si nezaslouží s takovými ohromujícími vizuálními záběry jen tyhle nominace. Kde je nominace třeba na nejlepší popové video? Tohle je fakt nepořádek. Ona si zaslouží víc," napsal jeden z fanoušků na sociální síti.

To páté studiové album Justina Timberlakea Man of the Woods bylo často podhodnocováno. Nakonec si ale i tenhle sympaťák vybojoval své místo v kategorii - nejlepší režie a choreografie.

S prázdnou by nemusel odejít ale ani oblíbený Ed Sheeran, Dua Lipa nebo Shawn Mendes. Tak uvidíme. 20. srpna, kdy se promění nominace ve skutečné vítězství, se zavzpomíná i na v dubnu zesnulého DJ Aviciiho díky písničce Lonely Together ve spolupráci s Ritou Orou.

Sdílejte článek