TopStar

15. června 2015 16:00

Barbora Koukalová

Znáte nejvíc sexy muže na světě? Víme, kdo to je a co dělá!

Má věk přesně tak akorát, je mu totiž 36 let, má zajímavé koníčky jako rally a navrhování příborů, hodně sportuje, taky dobře plave a mimojiné tedy občas velí bitevní lodi. No a pak se taky jen tak mimochodem stane králem.

Vypadá jako byste ho vystřihli rovnou z pánského magazín z reklamy na dokonalý testosteron nebo tak něco.

Muž jménem Carl Philip, který je spíš znám jako Karel Filip Švédský, vévoda värmlandský, je totiž korunní princ švédského království a až král Karel Gustav (69) složí funkci buď smrtí, nebo abdikací, převezme po něm starost o zemi.

Zatím se však stará o to, aby zlomil srdce snad každé ženě, která se na něj podívá. Absolvent grafického designu, zemědělské a vojenské školy totiž vypadá na muže vašich snů.

Miluje závody rally a švédská automobilka Volvo je štěstím bez sebe, že za ni dědic trůnu závodí, taky má rád vodu, ale nejenže v ní plave, ale ještě raději na ní velí bitevním lodím. Vůbec ho stejně jako anglické prince, s nimiž je často srovnáván, baví armáda.

Ale zahálet nenechává ani svou kreativní stránku.

Navrhl totiž sadu příborů, což je na prince možná nezvyklé, ale ostatní z návrhářského oboru ho berou jako konkurenta a to je známka toho, že umí. Prostě vypadá na dokonalého chlapa.

Nakonec jednu vadu na kráse má. V sobotu 13. června se oženil se Sofií Hellqvist, bývalou plavkovou modelkou, a svatba to byla ohromná, protože na ni přijely královské rodiny ze všech koutů světa. A podle některých jsou novomanželé hezčím párem než Kate a William.

Když se na Karla Filipa podíváme, bude to nejspíš pravda.

(bk)

Sdílejte článek

Přečtěte si také