TopStar

10. srpna 2018 15:00

Ilona Blašková

Znáte rapperku Sharlotu? Svou imagí a texty vás naprosto odzbrojí!

Známých českých rapperek se dá napočítat jen na prstech jedné ruky. Tou nejznámější je rozhodně jednadvacetiletá Sharlota, která svými texty a hlavně dokonalou image odzbrojí úplně každého.

Šarlota Frantinová, neboli Sharlota se věnuje zpěvu odmalička. Nakonec se našla v rappu a ukázala, že i v tomhle odvětví se dokáže uchytit a proslavit žena. Jenom to chce ostré lokty, skvělou image a drsné texty. „Já bych neřekla drsné, ale jenom upřímné. Já prostě nechodím kolem horké kaše,“ řekla zpěvačka.

A co na karieru zpěvačky a její cestu říkají rodiče? Ti mají jasno. Jedenadvacetiletý talent podporují natolik, že si zahráli i v jejím prvním videoklipu. „Myslím si, že je to tam hodně znát v té mé cestě, ta podpora rodiny. Protože jakmile bych neměla stabilní kámen, tak si myslím, že bych často na tom byla psychicky hodně špatně, díky tomu negativnímu náporu,“ prozradila.

Přes všechny texty a velmi provokativní videoklipy se dá o Sharlotě říct, že v soukromém životě to má nastavené úplně jinak. Za sebou má teprve dva vztahy. „Když se zamiluji, tak se zamiluji úplně strašně moc a oddaně. Je to i kvůli tomu, jaké jsem znamení a mám to prostě v sobě,“ řekla.

Od svých patnácti let zpěvačka intenzivně pracuje a možná právě to, byl motor k úspěchu, který posledních pár let zažívá. Už je totiž ve fázi, kdy si zakázky může vybírat sama. „Momentálně chodím na různé akce a fotím. Rok pracuji na svém hudebním projektu. Jsem taková, že mi věci trvají, protože já musím mít všechno stoprocentní a pintlich do posledního puntíku,“ prozradila sexy rapperka. Tak uvidíme, s čím nás Sharlota překvapí. Nápaditá je totiž dost. O tom svědčí i její originální tetování a styl, který obden mění.

Sdílejte článek

Přečtěte si také