TopStar

28. ledna 2018 07:00

Znáte se? Tohle je přeplastikovaná modelka Silvia Kucherenko!

Tato žena (35) je jednou z nejatraktivnějších cílů médií na Slovensku. Někteří ji nenávidí, jiní ji milují. Málokdo však ví, že tato přeplastikovaná blondýnka byla kdysi atraktivní brunetkou s plnými rty. Dívka tvrdí, že podstoupila plastiku prsou a rtů. Další si už prý nepamatuje. A jak se líbí vám?

Modelka Silvia Kucherenko je známá především díky svým gigantickým rtům a někdejší kauze s manželem Sergejem Kucherenko. Dnes je Silvia jednou z nejznámějších mediálních osobností Slovenska a její Instagram sleduje přes půl milionu fanoušků. Před pár dny předvedla Kucherenko své nové líčení, a protože se nemohla rozhodnout, zda zvolí večerní nebo denní, udělala si obě!

Co se jejího muže týče, ten byl obviněn, že připravil firmu, jejíž jednatelem byl, o několik milionů eur. Byl odsouzen na 11 let odnětí svobody. Jeho žena ale stále zůstává přesvědčena, že je její láska nevinná. „Toto je spravedlnost po slovensku? Soudce ho odsoudil jen proto, že je Kucherenko,“ nechala se pro tisk slyšet rozhněvaná sexbomba.

Jak to tak bývá, vrána k vráně sedá a tak není jen manžel této veřejně známé blondýnky, kdo přehání a vyhýbá se pravdě. I Silvia umí pořádně přesvědčovat, není to tak dávno, co všem tvrdila, že její útlá postava a ohromné poprsí jsou přirozená. S jejím manželem však pravda vyšla najevo a o Silviině poprsí se zjistilo, že rozhodně není pravé, také.

Sdílejte článek

Přečtěte si také