TopStar

11. května 2019 17:00

Markéta Škorňová

Znáte tuto vtipnou baculku? Slovenská komička je hvězdou Instagramu!

Oblíbená slovenská komička a herečka Eva Kramerová (28), známá také pod přezdívkou Evelyn, je hvězdou Instagramu. Vtipná videa, na kterých paroduje reakce dívek i kluků při různých situacích, mají desetitisíce zhlédnutí. Není to tak dávno, co si zahrála ve filmové komedii po boku českých hvězd, a tak není pochyb, že o Evě ještě hodně uslyšíme.

Austrálie má svou Celeste Barber, Slovensko zase Evu Kramerovou. Blonďatá baculka, která se nebojí udělat si legraci sama ze sebe či ostatních příslušnic něžného pohlaví. Její videa, na kterých paroduje různé životní situace - s holkami v hlavní roli - slaví úspěch i za hranicemi Slovenska! Už jste měli možnost se na její instagramové příspěvky podívat? Pokud ne, tak to ve volné chvíli rozhodně napravte!

Eva Kramerová se živí především jako stand-up komička a příležitostná herečka, která vystupuje pod uměleckým jménem Evelyn. Vtipná videa natáčí na sociální sítě tato osmadvacetiletá blondýnka už nějaký ten pátek a není proto divu, že na Slovensku se co do počtu sledujících řadí mezi slavné instagramové celebrity.

Pokud chcete tuto vtipnou Slovenku vidět v kině, zajděte na filmovou komedii LOVEní s Jakubem Prachařem a Ester Geislerovou v hlavní roli. Této dvojici totiž Eva skvěle sekunduje!

Sdílejte článek

Přečtěte si také