TopStar

12. května 2018 00:37

Znáte už Danniellu Westbrook? Bývalá herečka, co má ráda plastiky i kokain

Bývalá herečka Dannielle Westbrook (44) ráda předvádí své přednosti. A pro tentokrát, kdy relaxuje ve španělské Marbelle tomu není jinak. Fanoušci sice fotky nahoře bez většinou ocení, v tomto případě je tomu ale naopak a raději by jí přeplastikovaná prsa zakryli. Ne každý je zkrátka milovníkem nepodařeně nafouklých balonů...

Herečka není známá svými filmovými počiny, ale spíše svou bouřlivou minulostí. Většinu svého života strávila po boku kokainu a plastických chirurgů. Dnes tvrdí, že již drogy nebere, i přesto je její obličej nenávratně znetvořen. V plastikách se Dannielle vyžívá nadále a zastává pravidlo: ‚‚Čím více, tím lépe.‘‘ Není tedy žádným překvapením, že se herečka přátelí se znetvořenou podobiznou Kena Rodrigem Alvesem. A aby toho nebylo málo, tak se známí před rokem ve španělské Marbelle vášnivě líbali. No, společné zájmy dvojice rozhodně má.

Není to tak dávno, co se Westbrook opalovala na pláži v již zmíněné španělské destinaci. A pro tentokrát nechala svrchní díl plavek doma, má přeci co ukazovat. Její zestárlá a přeplastikovaná ňadra ale nikoho neohromila a Dannielle se tak opět stala negativní kritiky médií i veřejnosti.

K první zkušenosti s drogami přišla britská herečka ve čtrnácti letech. V šestnácti vyhrála konkurz na roli v nekonečném seriálu ‚‚EastEnders‘‘ a v té době už byla závislou narkomankou. Třeba během svého prvního těhotenství užívala pět gramů koksu denně. Roku 2001 musela dokonce podstoupit operaci nosní přepážky, o kterou prakticky úplně přišla.

Herečka sice v posledních letech všechny utvrzovala, že už dlouhou dobu drogy nebere, v roce 2014 ale připustila, že není vyloučené, aby v tom zase začala lítat. Ten moment skutečně nastal a Westbrook loni v září přiznala, že je na kokainu znovu závislá. Dnes je prý zas v pohodě, uvidíme tedy, jak to s někdejší kráskou filmových pláten dopadne.


Přečtěte si také