TopStar

4. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

Zoufalá Langmannová obchází dětské domovy!

Renata Langmannová slyší tikat biologické hodiny! Má potřebu věnovat se dětem, být s nimi v kontaktu a cítit se prospěšná.

Všechny tyto pocity ji přiměly k tomu, aby kontaktovala Nadaci Terezy Maxové a nabídla se ke spolupráci. „Teprve začínáme mluvit o tom, jak bych se zapojila, ale těším se na to,“ říká modelka, které se velmi slušně daří i v zahraničí.

Právě se vrátila z Šangahaje, kde reprezentovala firmu, pro kterou nafotila kalendář, a za pár dní odlétá na měsíc do Milána. Tam má pronajatý byt a tudíž dostatečné zázemí, aby se necítila osaměle. Navíc tam jezdívá s kamarádkami „Do Prahy letí spoj každé dvě hodiny, takže můžu přiletět, kdyby se mi hodně stýskalo,“ říká.

Zatím si prý užívá, že může cestovat a dělat svoji práci, ale přiznává, že už pomalu uvažuje o rodině. „Je mi dvacet sedm, a cítím, že už se k tomu zásadnímu rozhodnutí schyluje, ale netlačím na pilu. Všechno má svůj čas.“

Kontakt s dětmi si chce vynahradit právě prostřednictvím Nadace Terezy Maxové. Ráda by za dětmi chodila i do dětských domovů. I když jedno dítě má vedle sebe docela často, protože její partner má dceru z prvního manželství. „Jenomže té už je třináct, beru ji spíš jako mladší sestru,“ vysvětluje Renata.

Vlastní nadaci zakládat nechtěla, protože je jich už dost a lidé se v nich velmi špatně orientují. „Připadalo mi rozumnější připojit se k nadaci, která už je zaběhnutá, má nějaký kredit a lidi jí věří. Nadace Terezy Maxové je mi sympatická, protože to dělají přirozeně a s lehkostí. Prostě jim věřím a to je důležité,“ dodala.

-iba-


Přečtěte si také