TopStar

28. září 2018 11:48

Markéta Škorňová

Zoufalá manželka zrzka Crossová přiznala boj s rakovinou!

Slavná herečka Marcia Cross (56), kterou mají miliony žen spojenou především se zrzavou Bree Hodgovou ze Zoufalých manželek veřejnosti přiznala, že bojovala s rakovinou. Informaci dokázala před světem dlouho držet pod pokličkou.

Smutné tajemství držela herečka známá ze seriálu Zoufalé manželky či Merlose Place dlouhou jen mezi těmi nejbližšími. Důvod byl jasný- na léčbu se chtěla plně soustředit, mít klid a udělat maximum pro to, aby byla zase zdravá.

A to se také díky bohu podařilo! Marcia nedávno radostně přiznala, že je opět zdravá a šťastná. Herečka onemocněla rakovinou konečníku. Za sebou má chemoterapie, spoustu bezesných nocí, ale nyní už se opět může smát. Léčba byla úspěšná.

Jak se s veřejností podělila o fakt, že v posledních měsících zápasila s vážnou nemocí? Díky fotce u kadeřníka. „Jsem vděčná, že jsem naživu a po chemoterapii i v pořádku a opět zdravá. Jen jsem smutná, že mi vypadaly vlasy. Nyní mají tak tři centimetry a vypadá to fakt podivně. Je tu někdo další, kdo si prošel ztrátou vlasů kvůli rakovině? Svěřte se, cítím s vámi,“ napsala Crossová pod fotku.

V těžkém období byl herečce oporou manžel Tom Mahoney, se kterým tvoří stabilní pár již několik let. „Neptala jsem se, ale děkuji Bohu nebo komukoliv, kdo mi dal ten vnitřní náboj k tomu, abych se posunula dopředu a vyjádřila se. Rozhodně jsem nepočítala s tolika láskyplnými a vlídnými odpověďmi, které mě zahrnuly. A pokud to někoho zajímá, měla jsem rakovinu konečníku,“ připsala pod stovky komentářů, které se začaly rojit pod fotkou.

Věříme, že má herečka to nejhorší za sebou a nyní už bude jen zdravá a šťastná.

Sdílejte článek
Štítky Zoufalé manželky rakovina

Přečtěte si také