TopStar

3. června 2013 16:40

Blanka Konrádová

Zoufalá Marešová našla útěchu u tohoto borce!

Moderátorka Monika Marešová (38) se těšila, až bude hezké počasí a bude konečně pracovat na zahradě, ale zřejmě má toto léto smůlu. Od pátku má celou zahradu pod vodou.

„Když jsem to viděla, tak jsem se málem rozbrečela. Bylo asi čtvrt na šest a v celou jsem měla odjíždět na sraz gymplu. Bylo to první setkání po dvaceti letech, takže jsem to nechtěla propásnout. Do toho mladší syn Jakub začal zvracet a potřebovala jsem se sebou něco udělat, aby ostatní viděli, že po tolika letech nevypadám naprosto příšerně. Kromě synů nebyl na obzoru žádný chlap, takže jsem si se vším musela poradit sama. Volala jsem zahradníkům, stavební firmě…, no strašný,“ svěřila se Monika Marešová na tiskové konferenci k představení finalistů Muže roku 2013, kde hodnotila polonahé svalovce.

„Mám ráda pánské soutěže krásy, zvlášť když je na co se koukat. A tihle chlapi stojí za to. Viděla jsem kandidáty teď poprvé a musím říct, že to vůbec není špatné. Určitě se tady dá vybrat,“ uvedla moderátorka, která se přiznala, že by radši zůstala celý den v Café Café, než aby se vrátila zpátky do zatopeného domu.

„Doufám, že mi konečně přivezou čerpadlo, aby tu vodu odsáli. Ale stejně než to uschne, tak mi všechno chcípne. Je to už čtyři dny pod vodou. Hlavně musím řešit, proč se to stalo. Nejhorší je, že já vůbec nebydlím u řeky, akorát voda z ostatních zahrad teče ke mně, kde se to hromadí a už to dál neodtéká.“

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také