TopStar

20. prosince 2017 09:38

Zoufalá? Už nikdy! Eva Longoria si bude brzy říkat maminka

Už je to tak! Dvaačtyřicetiletá hvězda Zoufalých manželek je těhotná. O tom informovala západní média a zároveň upřesnila, že je již dokonce známo pohlaví hereččina dítěte - americká herečka čeká synka. Pro Longoriu bude dítě první, pro jejího devětačtyřicetiletého muže, mexického byznysmena Joseho Antonia Bustona už páté.

Podle informací médií se děťátko hvězdnému páru narodí začátkem jara 2018. Je třeba zmínit, že herečka dlouhá léta pochybovala o tom, že by se někdy stala matkou a byla připravena vychovávat děti svého muže. Vyvolený Evy Jose Antonio Baston má v současnosti děti 4 - Joseho, Tali, Sebastiana a Marianu od bývalé manžellky Natalie Esperón.

Eva a Jose se vzali v květnu loňského roku po 3 letech vztahu. Nedávno se pár dokonce zúčastnil svatebního obřadu tenistky Sereny Williams a Alexise Ohaniana.

Není tomu tak dávno, co Longoria vyvracela žurnalistům spekulace o svém možném těhotenství. Ačkoli figura herečky už není to, co bývala, sama Eva tvrdí, že je to jen intolerance na laktózu, kterou trpí. To však neznamená, že by seriálová Gabrielle vypadala špatně! Její vkus a schopnost zvolit správné střihy a barvy by jí leckterá dvacítka mohla závidět. Ne nadarmo byla herečka kdysi zvolena pro časopis Maxim nejvíce sexy ženou roku. Tohle už budoucí mamince dnes ale nepomůže a intoleranci na laktózu nikdo neuvěří.


Přečtěte si také