TopStar

12. července 2013 06:30

Jan Miler

„Zoufalka“ Eva Longoria má nový úlovek

Americká herečka Eva Longoria (38) má konečně nového muže. Je jím podnikatel a filantrop Ernesto Arguello (34).

„Náš vztah je výjimečný, protože jsme ho skutečně začali jako přátelé,“ vysvětlila herečka v rozhovoru pro časopis People, který s informací o novém páru přišel jako první.

O čtyři roky mladšího podnikatele potkala Longoria vloni, když produkovala reality show Ready For Love. Právě Ernesto v ní totiž účinkoval. O jejich vzájemných sympatiích se šuškalo v zákulisí celou dobu natáčení. „Právě tyhle zvěsti nás nakonec daly dohromady. Jsem za to dneska moc ráda,“ vtipkovala Longoria, která dokonce nedávno navštívila Ernestovu rodinu v Nikaragui.

V současné době si milenci užívají romantiku Paříže. Oba jsou si podle přátel souzeni. Mluví španělsky, vyznávají stejné náboženství, mají i podobné kulturní zázemí. Jsou také vášnivými filantropy.

Zatímco Eva je zakladatelkou nadace, které nese její jméno a pomáhá lidem získávat lepší vzdělání, Ernesto spolupracuje na projektech, které budují domy a školy v Latinské Americe.

Herečka se proslavila především postavou Gabrielle Solis v seriálu Zoufalé manželky. V roce 2006 si za tuto roli převzala Zlatý glóbus v kategorii Nejlepší ženský herecký výkon v seriálu. O rok později získala Eva Longoria na People´s Choice Award titul Nejoblíbenější ženská televizní hvězda.

V letech 2002 až 2004 byla Longoria vdaná za herce Tylera Christophera. Jejím druhým manželem se v roce 2007 stal Tony Parker, se kterým je od roku 2011 oficiálně rozvedená. Poté začala chodit Eduardem Cruzem, bratrem herečky Penelope Cruz, či hráčem amerického fotbalu Markem Sanchezem.

-juf-


Přečtěte si také