TopStar

4. ledna 2018 09:08

Zoufalka Eva Longoria ukázala zakulacující se bříško

Dva týdny před Novým rokem obletěla světová média zpráva, že někdejší hvězda seriálu ‚‚Zoufalé manželky“ čeká dítě. Po téhle informaci se paparazziům hned několikrát podařilo dvaačtyřicetiletou herečku vyfotit v ulicích, ale sama Longoria na svých sociálních sítích žádné fotografie těhotenství nezveřejňovala. Dnes je tomu jinak!

Slavná herečka konečně prolomila mlčení a předvedla na sociálních sítích své kulatící se bříško. Herečka se nechávala nejednou slyšet, že s dítětem již nepočítala. Když už málem naději ztratila, stal se zázrak a Longoria je již ve čtvrtém měsíci. ‚‚Nový rok, nové zážitky! Jsem tak vděčná své skvělé rodině za to, že mému budoucímu děťátku věnovala už tolik lásky,“ připsala herečka ke své první fotce na Instagramu, která souvisí s jejím současným stavem.

Podle komentáře i fotografie samotné má Eva stabilní zázemí a podporu ode všech členů rodiny. Před týdnem se Longoria dostala do záběru objektivů fotografů v ulicích Miami, kde byla se svým mužem a přáteli nakupovat. Že by oblečení pro novorozeně?

Připomeňme si, že pro Evu je tohle těhotenství první, zatímco pro jejího muže, devětačtyřicetiletého mexického byznysmana Josého Bastóna, to bude dítě již čtvrté. Nejen mateřství bude pro herečku ale nové, Evě vyjde i nový filmový snímek. Film Overboard s přítomností této snědé krásky vyjde v českých kinech v dubnu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také