TopStar

4. září 2013 11:50

Lucie Průchová

Zpěvačce Cheryl Cole rozkvetl zadek

Britská zpěvačka Cheryl Cole má potetovaný zadek. Nechala ho rozkvést rudými růžemi. Fotografií na sociální síti se pochlubil sám její tatér Nikk Hurtado. Jak dlouho mu dílo trvalo?

„Tady je fotka tetování, které jsem předělával. Těším se na zveřejnění záběrů po uzdravení,“ napsal na Instagram tatér Nikk. „Cheryl celý proces tetování zvládla statečně,“ dodal. I sama zpěvačka byla velmi spokojená s výsledkem. „Nikk je úžasný umělec. Celé tetování trvalo patnáct hodin. Pro motiv jsem neměla žádný speciální důvod, jen se mi prostě líbil,“ přiznala sama zpěvačka.

Cheryl Cole se stala známou díky působení ve skupině Girls Aloud, která vznikla roku 2002 prostřednictvím talentové soutěže Popstars: The Rivals. Skupina, do které patří i Nicola Roberts, Nadine Coyle, Kimberley Walsh a Sarah Harding má na svém kontě pět studiových alb – Sound Of The Underground (2003), What Will The Neighbours Say? (2004), Chemistry (2005), Tangled Up (2007) a Out Of Control (2008). Od roku 2009 skupina nebyla aktivní a opět se objevila na scéně v roce 2012, kdy ohlásila comeback. Rok poté se opět rozpadli. Všech pět dívek však šlo na sólovou dráhu. Cole zatím vydala tři alba – Words (2009), Messy Little Raindrops (2010) a A Million Lights (2012). Nyní pracuje na čtvrtém.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky tetování zadek tatér rozkvést

Přečtěte si také