TopStar

4. července 2013 14:10

Denisa Nováková

Zpěvačka Adele: Poprvé vyšla do ulic bez make-upu!

Nejpopulárnější britská zpěvačka posledních let Adele (25) si po porodu syna užívá především mateřství. Ze showbyznysu se Adele úplně stáhla a změnila i životní styl. Přibrala a chodí neučesaná a bez make-upu.

Po dlouhé době dala o sobě zpěvačka vědět, když na sociální síť umístila fotku, na které je společně s kouzelníkem. „Právě jsem náhodou potkala Davida Blaina. Ukázal mi pár kouzel. Nikdy jsem nic takového neviděla. Jsem nadšená,“ napsala pod snímek Adele, která se dle fotografie velmi dobře bavila.

Po delší odmlce zpěvačka, jejíž desky se mezi nejprodávanějšími udržely nejdéle v historii a překonaly tak alba Rolling Stones i Madonny, poodhalila trošku ze svého soukromí. Fanoušci ale byli v šoku hlavně z toho, že je na fotografii téměř nenalíčená. Ačkoli byla vždycky Adele na veřejnosti dokonale upravená, na snímku jí to bez make-upu sluší.

I její partner, Simon Konecki, se na sociální síti pochlubil fotkou své milé. Dodnes se ale neví, jestli spolu partneři ještě stále žijí na psí knížku, nebo už se konečně vzali. O svatbě se totiž spekulovalo už několikrát.

Adele si Simon vyfotil v Central Parku v New Yorku, jak v náručí svírá osmiměsíčního syna Angela Jamese. O jméně prvorozeného syna se dlouho spekulovalo. Nakonec ho prozradila nechtěně sama Adele. Nosí totiž přívěsek s nápisem Angelo a za uchem si nechala udělat tetování ve tvaru písmene A.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také