TopStar

31. října 2013 15:55

Jana Fikotová

Zpěvačka Anna K. přilákala kvůli prsům chlapy až z Británie

Anna K. (48) si na první akustické turné přivezla své idoly z britských Reef. Zpěvák a baskytarista „od Reefů“ vystoupí v Praze. Mají k tomu pádný důvod.

Zpěvačka Anna K., která je držitelkou pěti ocenění Anděl, již v polovině září zahájila své vůbec první akustické turné, jehož součástí je zároveň kampaň proti rakovině, se kterou se Anna K. statečně poprala sama. Právě část financí z koncertů poputuje na osvětu nabádající ženy k včasnému vyšetření prsou a pravidelným kontrolám.

Jako hosty si do Prahy pozvala své oblíbence, zakladatele populární britské kapely Reef. Zpěvák Gary Stringer a baskytarista Jack Bessant si návštěvu Prahy užívali po svém. Náš fotograf je načapal při odpolední siestě u mátového čaje.

"Reef jsou pro mne velmi důležitou kapelou v životě a zpěvák Gary se stal dávno mým idolem a platonickou láskou," přiznala Anna K.

Kapela Reef se během druhé poloviny devadesátých let stala jednou z nejvýraznějších rockových kapel v Británii. Hitem Place Your Hands dobyli stanici MTV. V divadle Hybernia budou hosty dvou akustických koncertů zpěvačky Anny K, a to 31.10. a 4.11.

-juf-

[[nid:2153500]]
Sdílejte článek

Přečtěte si také