TopStar

11. května 2013 16:50

Blanka Konrádová

Zpěvačka Celeste Buckingham je v balíku. Trump jí dal peníze!

Zpěvačka hitu Run Run Run Celeste Buckingham (18), která má amerického otce a švýcarskou matku, nicméně žije na Slovensku, měla ohromné štěstí. Zalíbila se totiž americkému obchodnímu magnátovi Donaldu Trumpovi, který se rozhodl, že jí věnuje 25 tisíc dolarů na rozjezd mezinárodní kariéry.

„Můžeme potvrdit, že Celeste byla ze strany Donalda Trumpa a jeho týmu vyjádřena velmi silná osobní podpora pro její nadcházející aktivity - ať už umělecké, anebo týkajíce se medializace jejích plánovaných aktivit v USA,“ potvrdil nevídaný úspěch Celestin manažer Lumír Mati.

Trump má pro ženy z Východu slabost odjakživa. Jeho první ženou byla česká lyžařka a modelka Ivana (rozená Zelníčková). S ní má tři děti: Donalda Jr., Ivanku a Erika. Rozvedl se s ní kvůli Miss Georgia Marle Maples a aktuálně je ženatý se Slovinkou Melanií Knavs, se kterou má páté dítě jménem Barron William Trump. Podle seznamu časopisu Forbes je Donald Trump 488. nejbohatším člověkem světa.

Miliardář se kromě nemovitostí vrhl i na podporu mladých nadějných umělců a založil nadaci FundAnything.com, která finančně podporuje nové zajímavé projekty. Buckingham měla to štěstí, že si ji vyhlédli Trumpovi lidé a pozvali ji do New Yorku, kde se setkala se samotným miliardářem a převzala od něj finanční podporu.

„Byl to neskutečný zážitek. Život se mi změnil ze dne na den. Myslím, že odteď se bude díl hodně nových věcí. Jsem za to ráda nejen kvůli sobě, ale i celému našemu týmu. Je to důkaz toho, že když člověk tvrdě pracuje, dokáže opravdu hodně,“ řekla Buckingham, která pro české fanoušky připravuje dvojkoncert s rapperem Majkem Spiritem 13. června v pražské Retro Music Hall.

-red-

Sdílejte článek
Štítky miliardář Donald Trump

Přečtěte si také