TopStar

11. srpna 2017 15:21

Jiří Kubeš

Zpěvačka Cheryl Cole poprvé od narození syna na veřejnosti!

Zpěvačka Cheryl Cole poprvé od narození syna na veřejnosti!

Světová star byla viděna poprvé po pěti měsících na veřejnosti. Od porodu syna Beara, který se narodil v březnu, zahlédli fotografové zpěvačku vůbec poprvé. Na britské krásce se porod nijak nepodepsal, byla okouzlující.

Právě ve chvíli, kdy si zpěvačka byla vyzvednout VISA na americké ambasádě, pořídili fotografové fotky krásné maminky pětiměsíčního syna Beara.

Bylo to vůbec poprvé po porodu, kdy na sebe Cheryl strhla pozornost. A i když se nejednalo o žádnou společenskou událost, dokázala zpěvačka i na úřadech vzbudit pozdvižení.

„Byla okouzlující,“ řekla slečna pro MailOnline, která se v dané době také pohybovala na americké ambasádě. Podle jiného fanouška si měla zpěvačka žádat o dočasné vízum.

Zpěvačka, která má svého prvního potomka se zpěvákem z již neexistující kapely One Direction Liamem Payneemem, se po narození chlapečka stáhla do ústraní, aby se s partnerem mohli v klidu věnovat nové etapě jejich životů.

Objektem fotografů se však stala tento čtvrtek 10. Srpna, kdy musela vyplnit žádost o vízum na americké ambasádě na nadcházející výlet do Spojených států.

Cheryl rozdávala úsměvy na všechny strany a fanoušci na hvězdu pěli jenom samou chválu.

„Byla krásná. Vypadala tak šťastně a uvolněně,“ řekla fanynka pro MailOnline.

Zpěvačka i v roli maminky zůstává šik, a proto vyrazila na veřejnost ve stylové černé kožené bundičce, v černých kalhotách s velkými kapsami a botami na vysokém podpatku.

Je vidět, že krásné mamince mateřství svědčí a doma je vše v pořádku.

Sdílejte článek
Štítky TOP STAR

Přečtěte si také