TopStar

7. srpna 2018 17:00

Ilona Blašková

Zpěvačka Demi Lovato se vyjádřila ke svému kolapsu

Zatraceně velký problém má teď aktuálně zpěvačka Demi Lovato. Je to 14 dnů, co se předávkovala. Teď už svým fanouškům ale napsala, že je ok a že se chce jít léčit.

Poslední divoký večírek Demi Lovato naštěstí neskončil fatálně a zpěvačka se tak nestala další obětí drogové závislosti. Po dvou týdenní hospitaci v nemocnici teď zpěvačka konečně promluvila. „Co se týká mé závislosti, vždycky jsem byla otevřená. Naučila jsem se, že tahle nemoc není něco, co časem samo zmizí, nebo poleví. Chci poděkovat Bohu za to, že mě nechal naživu.“

Problémy s alkoholem a drogami nejsou v rodině zpěvačky ničím překvapivé. I Demin otec bojuje s tímto démonem. Podle zahraničních médií teď zpěvačka nastupuje do léčebny. „Nyní potřebuji čas k uzdravení. Láska, kterou jste mi dali, nebude nikdy zapomenuta. Těším se na den, kdy budu moci říct, že jsem čistá. Budu pokračovat v boji,“ pokračovala.

První vyjádření zpěvačky na předávkování vzbudilo vlnu podporujících reakcí nejen od kolegů z branže. „Drahoušku, posílám ti spoustu lásky,“ napsala Jennifer Lopez. „Dostaneš se z toho, zůstaň silná!“ povzbuzuje herec The Rock. „Mám tě moc ráda, sestřičko,“ napsala jí Paris Hilton. K Demi se v těchto těžkých chvílích vrátila i její rodina, se kterou zpěvačka nedávno přetrhala všechny vazby. Tak snad se brzo vrátí na koncertní pódia, tam kde to má ráda.

Sdílejte článek

Přečtěte si také