TopStar

25. dubna 2018 19:31

Ilona Blašková

Zpěvačka a herečka Eva Burešová ve svatebních šatech. Vdávat se ale nebude.

Zpěvačka a herečka Eva Burešová opět navlékla svatební šaty. Vypadala prostě úchvatně. Na nevěstu si stále ale jenom hraje a vypadá to, že to tak i zůstane. Eva totiž přiznala krach vztahu s otcem svého dítěte. Zdaleka ne každý chlap je na to mít rodinu připravený. Ale Eva je mladá a život má před sebou! To bude dobrý!

Módní návrhářky si zpěvačku Evu Burešovou teď hodně oblíbily a stále ji stylizují do rolí nevěst. Z Evičky bude jednou krásná nevěsta. Jenže sny o pohádkové svatbě se jí teď rozplynuly. Z otázky, jak se jim s přítelem daří, se vyvinulo něco, co nikdo nečekal. „Tento rok jsem fotila svatební šaty, svatební účesy, boty, ale vlastní svatba mě zatím pořád nečeká. Můj přítel má teďka hodně práce a já taky. A když máme volno, tak se snažíme být s malým. Takže nechodíme moc na veřejné akce a spíš si užíváme jeden druhého. Je to takový vztah na dálku,“ řekla zpěvačka.

A na chvilkovou krizi to rozhodně nevypadá. Snaží se ale nějak fungovat kvůli synovi. „Momentálně je to tak, že nejsme spolu, takže se mi o tom těžce mluví a vlastně nevím, jak mám o tom mluvit. Je to prostě tak, že milujeme svého syna, nějak se milujeme určitě i navzájem. Ale momentálně teď spolu nežijeme,“ prozradila Eva. Co za rozchodem stojí, zpěvačka neřekla. Tak snad se její zlomené srdce brzy vyléčí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také