TopStar

19. května 2017 11:04

vedran

Zpěvačka Kamila Nývltová nafotila první kalendář. Žhavé fotky UVNITŘ!

Zpěvačka Kamila Nývltová si splnila sen mnoha známých osobností. Co nevidět se dočká svého prvního kalendáře, v němž se to sexy pózami jenom hemží. Všechny snímky pod taktovkou fotografa Petra Kozlíka vznikly v Egyptě. My vám je exkluzivně přinášíme v galerii.

I když to může vypadat, že focení takového kalendář, kor v Egyptě, je pohoda na entou, opak je pravdou. Vstávání v pět ráno a každý den nový styling, česání, malování, upravování a pózování.

A do toho přijde fotograf s tím, že se bude fotit s velbloudem. A tak ho musíte kvůli fotce nahánět. I to se u Rudého moře dělo. Ještě, že Kamila Nývltová měla po ruce celou rodinu.

"Máma je mou manažerkou, táta se stará na koncertech o zvuk. Vybrala jsem si naše pro spolupráci i proto, že se na mě nalepilo hodně lidí, kteří mi chtěli dělat management, ale v duchu "nejdřív nám zaplaťte a my z vaší dcery uděláme hvězdu". Já jsem rodinný typ a zázemí je pro mě nejdůležitější. Jak v práci, tak v osobním životě," uvedla Nývltová.

Chlapy jistě zajímá, kdo o Kamilu nyní pečuje v soukromí. To zatím veřejnost neví, ale jisté je, že zpěvačka sama není. Je zamilovaná. "Ještě na to s mým partnerem nespěcháme. Může se stát cokoliv, takže se zatím necítím na to ukazovat přítele veřejně," uzavřela Kamila Nývltová.

Sdílejte článek
Štítky kalendář Kamila Nývltová

Přečtěte si také