TopStar

17. července 2018 13:20

Ilona Blašková

Zpěvačka Lenny má v létě napilno. Jak to všechno stíhá?

Zpěvačka Lenny už nějaký ten čas randí s rapperem Marpem, který to před měsícem oficiálně oznámil na sociální síti. A kromě společného soukromí si zamilovaná dvojice užívá také společné pracovní chvilky. Oba totiž vystupují na letošním festivalu, který navštěvuje po republice české a moravské hrady. Ovšem, na Točníku, kde festival odstartoval, se už nepotkali. Proč?

Lenny už velmi slibně rozjela kariéru, a tak je stále častějším hostem různých akcí i festivalů. Není proto divu, že moc času na lenošení v létě nemá. Předloni točila desku, loni koncertovala. Letos to bude kupodivu jinak.

Podařilo se jí totiž ukořistit víc času pro dovolenou. Jak to bude stíhat, když o víkendech hraje? „Mám dovolenou třeba pět dní. Například příští týden letím se sestřenicemi k moři. Takže musím letět v šest ráno a vracím se v den festivalu Colours of Ostrava a potom den na to jsou zase Hrady,“ prozradila zpěvačka. Má ráda historické památky? „K přírodě, památkám a bohatství, co máme tady, se mi vrací chuť. Bylo mi to znechuceno táborama. Jezdila jsem na cyklistické tábory a pak nám ještě říkali: Podívejte se na tu nádheru, to už nikdo neměl sílu. Tak jsem ráda, že mě to sem zpátky táhne,“ řekla Lenny.

Se svou novou láskou, rapperem Marpem, se na Točníku minula. Rapper totiž zpíval den před ní. S kým se neminula, byla třeba skupina Mandrage, Pražský výběr, Visací zámek nebo Tomáš Klus. S Tomášem se vídá poměrně často. „S Tomášem máme moc příjemnou spolupráci s organizací vodící pes v Brně. Oni cvičí pejsky pro tyhle účely a Tomáš se spolu se mnou zapojil do kampaně - Veď mě ve tmě. Učili jsme se, jak chodit s bílou holí. To byla dobrá zkušenost,“ řekla.

Zpěvačka litovala Tomáše, který po svém vystoupení přišel definitivně o hlas. Jak si šetří hlasivky Lenny? „Je pravda, že těsně jak jsem šla na pódium, tak jsem na to myslela: Lenko, šetři se, máš ještě jeden koncert. Nejsme s kapelou žádný chcípáci. A pak jsem na to zapomněla. Asi bych se měla šetřit, ale jedu vždycky na stopadesát procent,“ prozradila.

Sdílejte článek

Přečtěte si také