TopStar

24. července 2017 14:57

vedran

Zpěvačka LP o přítelkyni: Se žádostí o ruku mě předběhla!

Charismatická americká zpěvačka LP se opět vrátila do Česka. Tentokrát zpívala na festivalu Colours of Ostrava. Před kamerou TOP STARu promluvila o své lesbické orientaci a promluvila i o zásnubách.

LP se svou láskou k ženám rozhodně netají. Její přítelkyně jí navíc minulý týden požádala o ruku, a tak příští rok bude svatba.

„Chtěla jsem jí požádat po turné na naší dovolené, ale ona mě předběhla na naše výročí. Bylo to roztomilé, protože jsme si napsaly před rokem dopisy a ona mě požádala skrze ten dopis, takže mě technicky vzato požádala už před rokem,“ uvedla LP.

O ženách vůbec mluví hezky. Když přijde řeč na dobrou hudbu, podobné té, která ji momentálně dělá slavnou – přesněji hit Lost on you – chválou nešetří.

„Dobrá písnička je jako krásná žena. Když přijde do místnosti, tak si řeknu: ‚Wow, ta je krásná‘, a to je jako melodie. Pak když si s ní začnu povídat a je zajímavá a zábavná, tak to je jako text písničky. Potom s ní chci mluvit znovu a znovu. Stejně jako chci pořád dokola poslouchat mou oblíbenou písničku,“ objasnila.

Američanka s italskými kořeny miluje skládání hudby. Písničky z její dílny mají na svých albech Cher, Backstreet Boys, Christina Aguilera nebo Rihanna.

„Líbí se mi, jak každý vidí svět z jiné perspektivy. Třeba když Rihanna zpívá něco ode mně, tak mi to vždycky rozšíří obzory, co všechno je v té písničce možné. Na mém posledním albu byla písnička Night like this a Shakira jí chtěla nazpívat. Už to vypadalo, že to tak dopadne a nakonec chtělo moje vydavatelství, abych jí udělala sama. Líbí se mi, ale myslím, že ona by to udělala líp a rozhodně by to bylo víc sexy,“ dodala LP.

Sdílejte článek

Přečtěte si také