TopStar

13. července 2018 17:39

Ilona Blašková

Zpěvačka Lucie Vondráčková dabuje postavičku ve filmu Hotel Transylvánie: Příšerózní dovolená

Lucka Vondráčková má fakt pro dabing krásný hlas. A protože teď poběží už třetí pokračování v kinech, tak do České republiky nedávno zavítala především proto, aby přesně tenhle biják nadabovala.

Poprvé se Lucie Vondráčková ve filmu Hotel Transylvánie proměnila v Mavis před šesti lety. Stejně jako u Lucky, tak i u její postavy se od té doby změnila spousta věcí. Vlastně stárnou společně. „Ona už je taková zasloužilá maminka, takže přesně ví, jak má vychovávat. Ale ono bylo dobrý, že první jsme dabovali tady, druhý na dálku z Kanady. To jsme udělali první světový telemost v dabingu,“ řekla Lucka.

Právě dabování třetího pokračování animáku s názvem Hotel Transylvánie, tentokrát s podtitulem Příšerózní dovolená, byl hlavní důvod Lucčiny návštěvy České republiky. „Dabing je moje láska od dětství a jsem šťastná, že to můžu dělat,“ prozradila zpěvačka.

Syny a manžela hokejistu Tomáše Plekance nechala tentokrát v Kanadě, ale těší se, až jim výsledek své práce představí pěkně od prvního dílu. Doteď jim totiž oblíbený animovaný snímek o rodince upírů tak trochu tajila. „Možná už je správný čas, protože oni mě neznají jako dabingovou herečku. Koukají na to v originále,“ řekla Lucka.

Na snímek Hotel Transylvánie: Příšerózní dovolená se můžete těšit už od čtvrtka v kinech!

Sdílejte článek

Přečtěte si také