TopStar

24. července 2013 10:00

Dagmar Dandová

Zpěvačka Marta Jandová už má miminko! Porodila u partnera v práci

Zpěvačka Marta Jandová (39) se raduje s přítelem gynekologem Miroslavem Vernerem (35) z dcerušky. Narodila se v nemocnici v Podolí, kde je její tatínek zaměstnaný jako porodník a dostala jméno Marie.

Děvčátko vážilo po porodu jen 2,4 kila, ale je úplně v pořádku. Rodiče věděli, že se na svět chystá holka.Krátce před porodem Marta poznamenala: „Pohlaví miminka jsem si nechala říct a ví to jen naše rodiny a nejbližší přátelé. Co se týče výbavičky, tu kupuji v neutrálních barvách. Jen pár kousků mám do barvy, která odpovídá pohlaví miminka, a tam jsem se vyřádila na pěkných kreacích,“ uvedla Marta Jandová, která byla kvůli rizikovému těhotenství upoutána na lůžku, protože jí hrozil předčasný porod.

„Musela jsem tři měsíce ležet kvůli rizikovému těhotenství. Teď už je naštěstí vše v pořádku. Už se nemůžu dočkat,“ řekla zpěvačka.

Zajímá vás, kolik Jandová s přítelem zaplatili za dětskou výbavičku? Zpěvačka přiznala, že z výsledné částky byla docela v šoku. „Abych pravdu řekla, jsou to v řádu desítky tisíc. Ale s tím se prostě musí počítat. Jen takový kočárek co stojí, ufuf. No, člověk by chtěl dopřát svému miminku jen to nejlepší.“

A jak to má Marta se svatbou? „V této oblasti jsme oba trochu staromódní, tedy spíše naivní. Takže máme názor, že když přijdou děti, je lepší být celou rodinou. Sice papír nic moc na vztahu nemění, ale prostě se nám líbí, když tatínek, maminka i děti nesou stejné příjmení. Teď se těšíme na narození miminka a svatbu neplánujeme. Ale určitě bude.“

Jandová se po šestinedělí vrhne znovu do práce a bude opět koncertovat: „Chci být jako úplně normální maminka, jako každá jiná. Žádnou chůvu prozatím nechci, a pokud bude potřeba, hlídat bude můj přítel Míra. Je to ten nejbáječnější chlap, kterého jsem si mohla pro sebe a naše děti jen přát. Nechci ho moc přechvalovat, ale je prostě jednička."

-red-


Přečtěte si také