TopStar

23. dubna 2019 08:54

Tereza Šulcová

Zpěvačka Pink se rozhodla, že nebude své děti vystavovat na internetu

Zpěvačka Pink je známá svou otevřeností na sociálních sítích. Nedělá jí problém zveřejnit fotografie své rodiny, svých dětí ani intimní chvilky jako je například kojení. Nyní se zpěvačka vyjádřila, proč si tyto chvilky už nechává raději pro sebe.

Zpěvačka se svěřila v Ellen Show, proč zveřejňovala svou rodinu na sociálních sítích. Pink má na svém Instagramu neuvěřitelných 6 miliónů sledujících, a tak není divu, že některé lidi zajímá, proč při takovém dosahu ukazuje své nejbližší.

Umělkyně zveřejnila video svého dvouletého syna, jak si hraje s autodráhou. Na videu je vidět, že se mu autíčko zaseklo v dráze a malý roztomilý klouček řekl „dammit“, což by se do češtiny přeložilo jako „sakra“ nebo „krucinál“.

„Dívám se na tohle video, když jsem smutná,“ svěřila se Pink. „Někteří lidé se do mě začali navážet a začali psát komentáře typu: „Super slovník, tady je vidět, že výchova selhala.“ Ale objevil se tam i komentář od nějaké učitelky z mateřské školky, která tam napsala, že má úžasnou výslovnost, že bude velmi šikovný,“ svěřila se s úsměvem matka dvou dětí.

„Lidé mě uráželi, proč zveřejňuji svého dvouletého syna nahatého bez plenky na sociální sítě. Bylo vedro, kluk chtěl lítat po pláži bez plenky, tak jsem mu to umožnila. Je to normální, že děti nechtějí být zapařený. Samozřejmě jsem vše zcenzurovala, ale stejně jsem se setkala s urážkami,“ svěřila se v Ellen show.

Zpěvačka se snažila „haterům“ ukázat jinou cestu, změnit jejich názor. „Někdy to jde, někdy vím, že dokážu jejich názor změnit,“ vysvětluje vítězka Grammy. „Ráda zveřejňuji svou rodinu. Je o ta nejlepší věc, která mě kdy potkala. Jsem pyšná na své děti víc než na cokoliv, co jsem v životě dokázala,“ řekla umělkyně s brekem. „Už je nebudu sdílet. Nikdy už to neudělám. Nikdy už nezveřejním fotografie své rodiny.“

„Rozumím tomu, že pokud jste mediálně známá osobnost, musíte být na své soukromí opatrnější a dvakrát si rozmyslet, co veřejnosti ukážete. To je pravda,“ dodala Pink.

Sdílejte článek
Štítky děti Instagram internet Pink

Přečtěte si také