TopStar

23. dubna 2014 16:00

Jana Fikotová

Zpěvačka Sabina Laurinová se pochlubila – Vojtkova dcera roste do krásy!

Premiéra nového muzikálu byla dobrým důvodem k tomu ukázat trochu ze svého soukromí, což si byly slavné osobnosti vědomy. Ukázat krásnou dceru nezapomněla ani zpěvačka Sabina Laurinová (42).

Krásná dvanáctiletá dcera Laurinové Valentýna, kterou má zpěvačka ze vztahu s rockerem Pepou Vojtkem (48), vyrazila se svou mámou do společnosti. Nádherné vlasy a štíhlou postavu evidentně zdědila po mamince. Ze sympatické holčičky se postupně klube půvabná slečna.

Podle svých slov však zpěvačkou po rodičích být nechce. Jejím snem je být tanečnicí, což není zase od branže rodičů tak daleko. Pohybové nadání má nejspíš také po Sabině, která se v posledních letech objevuje v různých muzikálech.

Krásné dcery v poslední době ukazuje i Stanislav Gross s manželkou Šárkou. Ti mají společně Denisu a Natálii. Jedenáctiletá Natálie se vrhla na zpívání a tanec, a podle přítomných jí obojí jde moc dobře. Bývalý premiér Gross je na svou dceru náležitě pyšný.

Už pár měsíců se spekuluje o vážné chorobě Stanislava Grosse, což jeho žena striktně popírá. Gross podle jejích slov s jistou chorobou v současné době bojuje, ale nejde o žádnou závažnou nemoc. Z okolí uniklo, že jde o potíže s páteří.

-juf-


Přečtěte si také