TopStar

12. září 2017 16:10

Markéta Škorňová

Zpěvačka Taylor Swift ještě není připravená zveřejnit svůj nový vztah. „Je to vážné,“ tvrdí blízcí zpěvačky

Nejnovější píseň Taylor Swift „Ready For it?“ zdaleka nevyjadřuje aktuální pocity slavné zpěvačky. Ta se rozhodně ještě necítí na to, aby světu představila svého nového přítele, kterým je britský herec Joe Alwyn.

Zamilovaný pár byl zachycen objektivy fotoaparátů ve chvíli, kdy se vydal na rande v centru New Yorku. Jakmile si ale hrdličky všimli dotěrných fotografů, ihned se dali na útěk. Sedmadvacetiletá kráska a její o rok mladší přítel se schovávali pod kapucemi a bulvárním novinářům nedali šanci vyfotit jejich tváře.

Talentovaná kráska si své soukromí velmi hlídá. A není divu. Ze svého posledního vztahu s hercem Tomem Hiddlestonem, kdy celý svět věděl o každém jejich kroku, se Taylor poučila. Nyní prý pár udělá cokoliv proto, aby jejich láska zůstala co nejdéle utajená před veřejností.

Podle zdrojů ze zpěvaččina okolí je vztah s mladým Britem velmi vážný. Měl již být představen v rodinném kruhu a podle informací je rodina nadšená.

Uvidíme, jak dlouho se bude zamilovaný pár ještě skrývat. Jedno je ale jasné – po měsících samoty září Taylor Swift štěstím.

Sdílejte článek
Štítky vztah soukromí Taylor Swift láska

Přečtěte si také