TopStar

30. srpna 2017 09:33

vedran

Zpěvák Daniel Hůlka bude poprvé otcem v padesáti

Daniel Hůlka dlouho toužil po tom najít životní lásku a možná ještě víc po tom zplodit potomka. Přestože chtěl obojí stihnout do svých čtyřiceti, povedlo se mu to daleko později, přesněji rok před padesátkou. Sedmadvacetiletou tlumočnici Báru, s níž nyní čeká svého prvního potomka, potkal náhodou.

„Poznali jsme se náhodou, že jsme se potkali na nějaké akci ohledně knížek, pak jsme si šli spolu sednout do restaurace a prostě jsme se seznámili,“ řekl Daniel Hůlka.

Daniel a Bára spolu chodí rok a půl. To už je dost času na to, aby dobře poznali jeden druhého a soužití si ověřili. Rozhodnutí založit rodinu proto nebylo žádným rozmarem.

„Čekali jsme do konce třetího měsíce, než to oznámíme, protože se říká, že do konce třetího měsíce se to nemá, aby se to nezakřiklo. Když jsme byli na gynekologii, tak nám řekli, že je všechno v pořádku, je to zdravé a všechno je v pořádku,“ dodal ke šťastné novině zpěvák.

Pohlaví miminka zatím šťastní rodiče neznají a ani jim na tom příliš nezáleží.

„Je to úplně jedno, když kluka, tak bych ho chtěl jenom kvůli tomu, aby se zachovalo jméno a nevymřeli jsme po meči, jinak je nám to jedno. Jména už máme vybraný, ale ještě asi ne na sto procent,“ dodal na závěr Daniel Hůlka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také