TopStar

28. března 2018 13:18

Ilona Blašková

Zpěvák David Koller vyrazil na hory a to jsme si Top Starem nemohli nechat ujít!

Nechat si ujít Davida Kollera na horách, to jsme samozřejmě nemohli dopustit. Možná máte ale jinou představu o tom, co v rakouských Korutanech všechno dělal.

Kalhoty ve stylu tepláků, péřovou bundu a na hlavě kulicha. Takhle vybavený vyrazil David Koller se svými dvěma syny, Adamem a Nikolou do rakouského střediska Heiligenblut. Trochu tady lyžoval a hodně se bavil. Při pravidelné akci, jakou je už pár let muzika na horách, to totiž ani jinak nejde. „Už jsme tady podruhé. Hráli jsme tady před dvěma lety. Vždycky se trochu bojím, když je pod nulou, co to udělá s tím krkem. Jak to bude vypadat za tři dny. Letos jsme potřetí na horách. Byli jsme v Jasný a ve Špindlu. Tam jsme vlastně také hráli. Tak si to spojíme s lyžováním a je to prima,“ řekl muzikant.

Na baru u sjezdovky se potkal i s kolegy Terezou Černochovou a Matějem Ruppertem, kteří se s G-Point Hunters postarali o apres-ski po prvním dni lyžování. I oni s sebou měli své potomky. Jestlipak je na sebe David Koller coby zasloužilý otec opatrný? „Do plných nejdu. To bych musel trénovat pravidelně a vzhledem k tomu, že jedu třikrát na hory, tak do plných radši nejdu. Domluvili jsme se s Nikolou, tím mým chlapcem, že si vezme instruktora. To je hned lepší to ježdění. Když je hodně bílo, a nevíš kde je nahoře a kde je dole, tak to není tak příjemný,“ řekl Koller.

Tohle ovšem na jižně situovaných svazích pod nejvyšší horou Grossglockner hrozí jen málokdy. David Koller se sice mohl prohánět po padesáti pěti kilometrech sjezdovek, ale nejvíc to rozjel se svojí kapelou na náměstí malebného městečka. Taková odměna po celodenním lyžování se zamlouvala opravdu všem. „My to bereme spíš jako takový mejdan. Myslím si, že toho alkoholu je tady víc než sněhu. Včera jsem se ubránil, ale je to tady divoký,“ prozradil David.

Sdílejte článek